החלפת שלבים בתריס

תיקון והחלפת תריסים במחירים הזולים בישראל! תבדקו אותנו!

להצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

התריס החל לחרוק, אתם שמים לב שמשהו פה לא תקין, גלילת התריס מעלה ומטה אינה נעשית בצורה חלקה ומשהו בשלבים גורם לכם להבין ששלב אחד או יותר נמצאים בכיוון של בריחה מהתריס או שבירה. אז רגע לפני שאתם רצים להשמין תריס חדש, כדאי לבדוק אולי יש לכם דרך לתקן את התריס מבלי לשלם יותר מידי כסף על תריס חדש.

צריכים להחליף שלבים לתריסים? רוצים לדעת כמה זה יעלה לכם? אילו אפשרויות עומדות בפניכם? כל התשובות במאמר שלפניכם.

מתי צריך להחליף שלבים בתריס?

עם הזמן והשנים וכתוצאה משימוש רב נוצר בלאי בכל דבר שאנו משתמשים. התריס אינו שונה, גם הוא, לאחר שנים של שימוש וכתוצאה מבלאי טבעי, שלבי התריס עלולים להיסדק או להתייבש. בחלק מהמקרים, הנזק בשלבי התריס יכול להיות גם כתוצאה משימוש לא נכון שלנו.

במצב כזה, בו אתם מגלים שלב שבור בתריס שמונע מכם לתפעל את התריס בצורה תקינה ובקלות, כדאי להזמין איש מקצוע על מנת שיחליף את השלב/ים השבור/ים. יחד עם זאת כדאי להחליף גם את השלבים הסמוכים לשלב השבור, זה לא יעלה לכם יותר כסף וזה ימנע מתקלות לחזור במהירות.

איך מבצעים החלפת שלבים בתריס?

אז איך זה מתבצע? איך מחליפים את השלבים בתריס שבור? האם יש הבדל בין תריס רגיל – ידני לתריס חשמלי ותריס הזזה? ובכן יש הבדל. מכיוון שמדובר בצורת הרכבה שונה של השלבים בתריס, כך גם אופן התיקון הוא שונה.

החלפת שלבים בתריס גלילה

בדרך כלל, בתריס גלילה ידני, קשה עד בלתי אפשרי להחליף רק שלב אחד. במצב כזה נצטרך להחליף כמה שלבים לתריסים, גם אם הם לא שבורים. בכדי לשמור על התריס לאורך זמן לאחר החלפת השלבים, כדאי להחליף כמה שיותר שלבים הצמודים לשלב השבור.

שלבים אלה בדרך כלל נסדקים ונחלשים, כתוצאה מהשלב השבור שהיה צמוד אליהם וגרם להם להיסדק תחת משקל התריס כולו.

החלפת שלבים בתריס חשמלי

ברוב המקרים, כאשר תתקינו תריס חשמלי, תקבלו 3 – 2 שלבים נוספים. שלבים אלה מיועדים בדיוק למטרה זו. כאשר נשברים כמה שלבים ישנים, תוכלו להחליף אותם באמצעות השלבים החדשים שקיבלתם.

חשוב לציין, כי לא מומלץ בכלל לבצע את התיקון לבד, מכיוון שמדובר בתריס מורכב מעט ותיקון לא מקצועי, עלול להרוס יותר ולקלקל עוד שלבים.

החלפת שלבים בתריס הזזה

תריסי הזזה הם שונים מהסוגים האחרים, זאת מכיוון שבדרך כלל לא השלבים עצמם יהרסו אלא החיבורים בין המסגרת לשלבים. השלבים שחשופים לשמש ולמזגי האוויר כל הזמן, עלולים להיפגע יחסית מהר, אך כאשר הם מתבלים, בדרך כלל מסגרת התריס אשמה בכך.

כתוצאה מכך, החלפת השלבים קלה יחסית. תידרשו להחליף את המסגרת מה שאומר החלה של השלבים כולם מחוץ למסגרת והתקנת מסגרת חדשה.

עשוי לעניין אתכם: החלפת קפיץ לתריסי גלילה.

החלפת שלבים בתריס

יתרונות של שלבי פלסטיק לתריס

חומר הגלם של רוב התריסים הביתיים הוא פלסטיק. הסיבה לכך שחומר זה הוא הנפוץ והשימושי ביותר, היא העובדה שמדובר בחומר חזק ביותר, גמיש וניתן לצביעה בכל מצב ולכל צבע או עיצוב שתרצו.

שלבי פלסטיק לתריס הם גם קלים מאוד להתקנה, הם מתחברים אחד אל השני ונכנסים אל תוך מסילת האלומיניום בצד החלון.

שלבי תריסים מפלסטיק מחיר

בדרך כלל תידרשו לשלם עבור החלפת שלבי תריסים מפלסטיק מחיר של בין 15 – 30 ₪ לשלב. מחיר זה אינו כולל את העבודה עצמה. כמובן שכאשר אתם צריכים להחליף שלבים לתריסים, תצטרכו להזמין את הגודל הרצוי ובהתאם לכך תצטרכו לשלם.

מחיר של שלבי פלסטיק באורך מטר אינו דומה למחיר של שלב פלסטיק באורך 5 מטרים. כך שבנוסך לעבודה תצטרכו לשלם בין 20 ל – 30 שקלים עבור כל שלב פלסטיק לתריס.

החלפת שלבים בתריס

תיקון שלבי תריסים מחיר

מכיוון שיש סוגי תריסים רבים בגדלים שונים, לכל אחד יש מחיר שונה. בדרך כלל תידרשו לשלם עבור תיקון שלבי תריסים מחיר בהתאם לסוג התריס.

החלפת שלבים בתריס חשמלי תעלה לכם בין 100 ל – 150 ₪ לשלב, לא כולל העבודה. החלפת שלבי תריס הזזה, שכאמור כוללת החלפת החלון כולו, תעלה כ- 300 ₪ למטר. לעומת זאת, החלפת שלבים בתריס גלילה תלויה בחומר השלב ומחירם נע בין 30 ל- 700 שקלים למטר.

החלפת שלבים בתריס בדרך הטובה ביותר

"תריסים" הינה חברה מקצועית לתיקון תריסים. כדי לקבל את המידע החשוב ביותר על החלפת שלבים בתריס לכל הסוגים ידני גלילה חשמליים,  אתם יכולים ליצור איתנו קשר כדי לקבל את המחיר הטוב ביותר ושירות מקצועי עם צוות אמין ומקצועי.

כדי לקבל את המידע הטוב ביותר על החלפת שלבים בתריס אתם צריכים להבין מה לעשות ומה השלבים הטובים.

ישנם מקרים רבים בהם אנשים ברחבי העולם זקוקים להחלפת שלבים בתריסים, תריסים הם רכיבים מאוד עדינים, הם עשויים מחומרים מאוד עדינים מאלומיניום. אלומיניום היא מתכת מאוד רכה לעומת מתכות אחרות, מכל מיני רכיבים שנקראים קצף, והצורה בה התריסים עשויים היא צורה מאוד עדינה, אפשר לעקם אותם מהר, אפשר לגרום לתריסים להישבר או להתעקם בצורה מאוד מהירה, על ידי סגירה של התריסים על חפצים כבדים.

ובכך, התריסים פשוט מאוד יכולים להישבר בקלילות, או תריסים בעלי מנוע שמונעים על ידי מנגנון מיוחד ועל ידי מנוע, יכולים להיהרס ולהרוס את המנוע ואת המנגנון דבר מאוד מאוד לא רצוי ומסוכן.

החלפת שלבים בתריס

החלפת שלבים שבורים באזור המרכז וכל הסביבה 

החלפת שלבים שבורים היא פעולה שמתבצעת על ידי מקצוענים, אנשים שמכירים את התחום ויש להם ניסיון רב בתחום הזה, מומלץ מאוד לפיכך לא להתעסק עם אנשים מפוקפקים, ולא לנסות להוזיל עלויות.

מומלץ מאוד לא להתפתות למחירים זולים מדי, כי מחירים זולים לבסוף יכולים להיות יקרים ועלולים לגרור עלויות יקרות לאחר מכן ועלולים לגרום לנזקים לא צפויים ולא רצויים .

באזור המרכז מומלץ לבחור נכון , לבחור באדם המתאים ביותר לביצוע העבודה החשובה הזאת .

כיום זה לא פשוט לבצע החלפת שלבים בתריס.

לכל המידע על תיקון תריסים חשמליים 

החלפת שלבים בתריסים זה סיפור יקר ?

אז כמובן שהתשובה לאם החלפת שלבים בתריסים היא מלאכה יקרה היא תשובה גמישה, התשובה תלויה בכמה פרמטרים חשובים ומשתנים.

מה החומר שממנו עשויים השלבים? יש שלבים שעשויים מאלומיניום, יש שלבים שעשויים מזכוכית, יש שלבים שעשויים מעץ, יש שלבי שעשויים מפלסטיק, יש שלבים שעשויים מאחד החומרים שמוזכרים כאן אבל הם מלאים בקצף מיוחד לבידוד מיוחד ומעולה בשביל הלקוח , בשביל הטובה המקסימלית של הלקוח .

עוד משתנה חשוב שהמחיר תלוי בו , שאם התריסים הם חשמליים אז המחיר יכול להתייקר .

המחירים בדרך כלל נגבים על קריאת שירות רגילה ובנוסף על  עלות השלב, מה שמחירו של השלב בשוק התריסים, מה שגובים עליו בחנות שקנה ממנה מתקן התריסים המקצועי .

סיכום – החלפת שלבים בתריסים זה דבר מחייב

אל תחכו אם נשבר לכם אפילו אחד מהשלבים של התריסים, הסיבה העיקרית היא שהשליטה שלכם בבית יורדת משמעותית, והחושך שלכם כשתצטרכו לא יהיה מוחלט, אל תשכחו את זה, עוד סיבה מאוד חשובה היא שהפרטיות שלכם היא דבר חשוב.

אם אתם רוצים תקבלו מידע מאוד חשוב על החלפת תריסים חשמליים

 

החלפת שלבים בתריס