החלפת קפיץ לתריס גלילה

תיקון והחלפת תריסים במחירים הזולים בישראל! תבדקו אותנו!

להצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

החלפת קפיץ לתריס גלילה ברמה גבוהה

כדי למצוא החלפת קפיץ לתריס גלילה אפשר לקבל באתר שירות ברמה גבוהה.

צרו איתנו קשר וקבלו את המחיר הטוב ביותר על תיקון תריסים חשמליים.

קבלו ייעוץ מקצועי לגמרי בחינם כדי להבין איך לתקן את התריסים.

באנר תיקון תריסים

החלפת קפיץ לתריס גלילה

אחד המרכיבים החשובים ביותר של תריס גלילה הוא הקפיץ. בלעדיו התריס לא יוכל להיגלל מעלה או מטה. כאשר הקפיץ נפגם מסיבה כלשהיא, לא תצליחו לגלול את התריס ולשנות את מצבו העכשווי אלא אם כן תנסו לדחוף או למשוך מעלה או מטה, שמיותר לציין, פעולה כזו רק תהרוס יותר.

במקרה של גלגל קפיץ לתריס גלילה שנהרס, כדאי לרכוש קפיץ חדש ולבצע החלפת קפיץ לתריס גלילה בצורה מקצועית. נציין כי ניתן בקלות ללמוד לבצע את ההחלפה לבד, אך אם אתם לא יודעים את העבודה, לא כדאי לשלם על קפיץ חדש ולהרוס אותו במו ידיכם.

כמה זמן לוקח להחליף קפיץ לתריס גלילה?

אורך התהליך של החלפת קפיץ לתריס גלילה משתנה לפי תנאי השטח, מצב התריס, סוג התריס וגודלו. בדרך כלל, ברוב המקרים התיקון לא אורך יותר משעה. כך שאם מדובר בתקלה פשוטה במיקום נוח לגישה, לא תצטרכו להקדיש יותר מידי זמן לתיקון.

אמנם, לעיתים, כאשר מדובר בתריס גדול וכבד שדורש עבודה קשה יותר, החלפת הקפיץ תארך יותר זמן. כמו גם, אם התריס ממוקם בצורה שאינה נוחה לגישה וכדומה.

עשוי לעניין אתכם: החלפת שלבים בתריס.

איך מחליפים קפיץ לתריס גלילה ידני?

החלפת קפיץ לתריס גלילה ידני הינו תהליך קל יחסית, אך עם זאת הוא יכול לארוך כשעה. תחילה נסגור את התריס עד הסוף. שלבי התריס בדרך כלל מחוברים על ידי מתלה מיוחד או על ידי פיסה מחבל התריס. כעת נצטרך לשחרר את התריס כולו מחיבורו למוט.

לאחר מכן נשחרר את מוט התריס התלוי מצידו האחד על וו ומצידו השני שם הוא מחובר למנגנון הקפיץ. כעת נוכל לשחרר את מנגנון הקפיץ עצמו, על ידי שחרור מחברי הקפיץ למסגרת ארגז התריס. במידה והמנגנון מחובר עם ניטים נצטרך לבצע זאת באמצעות מקדח מיוחד.

בשלב זה נחליף את מנגנון הקפיץ ונחבר אותו על ידי ניטים (שעדיפים מברגים) למוט התריס. ו… זהו עכשיו אנחנו רק צריכים להחזיר הכול למקום.

מי אחראי על החלפת קפיץ לתריס גלילה?

חשוב לציין כי אמנם מדובר בעבודה קלה יחסית, אך לא כדאי לבצע אותה לבד. מי כן מבצע את החלפת הקפיץ?

רצוי שזה יהיה איש מקצוע מנוסה שמתמחה בתיקון תריסי גלילה שיבצע את העבודה בצורה איכותית ומקצועית.

אם מגיע אליכם מתקן תריסים בעל מקצוע מוסמך אשר בודק מה הבעיה בתריסים שלכם אשר דיווחתם עליה, כי הרי לא סתם הוא הגיע אליכם, כנראה הייתה בעיה בהעלאת התריסים, או שהייתה בהורדת התריסים בעיה כלשהי, חריקה או פתיחה לא נעימה, או פשוט גם בהורדה וגם בהעלאה ישנה בעיה.

אז מה הוא הקפיץ הזה ?

ישנם כמה סוגי קפיצים, ישנם קפיצים ששייכים לתריס גלילה ידני וישנם קפיצים ששייכים לתריס גלילה חשמלי. אם הקפיץ הזה מתקלקל אז אתם בבעיה כי התריסים שלכם לא יעבדו כמו שצריך .

ואם אתם מחליטים לא להחליף את הקפיץ על ידי המתקין 

אם הבעיה היא לא הקפיץ של התריסי גלילה שלכם הנה כמה אפשרויות שאולי יציע לכם מתקין התריסים, או מתקן התריסים המקצועי:

אולי מתקין התריסים יציע לכם להחליף כבר את כל התריסים ויגיד לכם שעדיף לכם להתקין מחדש תריס גלילה חיצוני, או תריס חשמלי. במקרה ותחליטו להתקין דרכו תריס גלילה חדש אז המחיר יהיה בין 350 שקלים לבין 450 שקלים למטר רבוע כמובן.

המחיר תלוי בגודל הפתח של ביתכם או בגודל הפתח של המבנה בו תבחרו להתקין את התריסים.

מתקין התריסים לא יגבה כסף על הביקור, אלא הוא יגבה ממכם כסף על העבודה כולה, המחיר יהיה מחיר נורמלי ושפוי, מחיר שיתקבל אצלכם בברכה, מחיר שיתקבל אצלכם בהבנה מלאה, כי המתקין הזה עושה עבודה נפלאה , המתקין הזה עובד במקצועיות ובאמינות מרבית, מלאכת קודש של ממש, מלאכה שאנשים רבים מעידים עליו, שמחיריו מעולים, מלאכה שרבים מעידים עליה שהיא המלאכה המקצועית ביותר מבין כל מתקיני התריסים באזור המרכז.

מידע נוסף על תיקון תריסים חשמליים ברמה גבוהה

כדי להבין איך לבצע תיקון של תריסים  אפשר לקבל מידע קו להבין מה האפשרויות השונות כדי לסדר את התריסים
בצורה קלה ופשוטה ובלי הרבה מאמץ באתר תוכלו לקבל גם מסביר איך לעשות את הדברים.

קבלו מידע שיעזור לכם לבצע בעצמכם את החלפת התריסים בבית: במידה ואתם עובדים עם תריסים חשמליים חשוב מאוד לוודא שאתם רוצים את העבודה בצורה מקצועית כי הרבה פעמים אנשים שלא יודעים לעשות את העבודה יכולים להחליף את התריסים בצורה לא נכונה.

במידה ואתם לא רוצים לבצע את העבודה בעצמכם תוכלו להיכנס לאתר ולקבל הצעת מחיר טובה כדי למצוא אנשי מקצוע טובים שיעזרו לכם גם לבצע החלפה מהירה של התריסים וגם יגיעו אליכם תוך זמן קצר.

אפשרות נוספת היא להחליף לתריס גלילה חשמלי, שהמחיר של התקנת תריס חשמלי היא פי 3 בערך מהחלפת התריס הישן שלכם לתריס גלילה פשוט. המחיר נע בין 1200 ש"ח ל-1400 ש"ח למטר רבוע , כמובן שכאן תקבלו תריס ברמת שירות הגבוהה ביותר , זאת אומרת שהתריס שלכם יעלה מטה ומעלה .

קבלו עוד מידע על החלפת קפיץ לתריס גלילה.

החלפת קפיץ לתריס גלילה זה לא כזה מסובך

קפיץ מתכת מסוג זה , בנוסף לעבודתו של מתקן התריסים היא עבודה לא מסובכת ועבודה שלא אורכת הרבה זמן , הקפיץ עצמו לא יקר במיוחד אבל חשוב שהקפיץ יהיה ממותג טוב ממתכת מפורזלת ובריאה , אשר אורך חייה ארוך מאוד ושהקפיץ הזה לא יתקלקל אחרי שנה .

העלות היא עלות נמוכה של ביקור ובנוסף עלות על הקפיץ עצמו שקנה המתקין .

 

החלפת קפיץ לתריס גלילה