תיקון תריסים

תיקון והחלפת תריסים במחירים הזולים בישראל! תבדקו אותנו!

להצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

למי זה לא קרה? אתם גוללים את התריס כלפי מטה ומרגישים שמשהו תקוע שם, לפני שאתם קולטים מה קורה, התריס נופל עקום וכשאתם מנסים להעלות את התריס אתם מגלים שהשלבים יצאו מהמסילה, החוט נקרע, או שגלגל התריס נשבר. אז מה עושים? לעיתים תקלה כזו או אחרת בתריסים, ניתנת לתיקון בקלות, אך לעיתים התקלה דורשת חידוש תריס או חלקו. יש לכם שאלות בכל מה שקשור לתיקון תריסים חשמליים או ידניים? אתם במקום הנכון.

תיקון תריסים חשמליים

בכל מה שקשור לתיקון תריסים חשמליים, כדאי לפני שאתם מנסים לתקן לבד, למשוך מפה ולסדר משם, להתקשר למתקן תריסים מקצועי. אמנם ייתכן שבכלל לא תצטרכו מתקן תריסים שיבוא אליכם הביתה, לעיתים שיחה קצרה עם מתקן תריסים מקצועי מספיקה.

בטלפון תוכלו להסביר לו מה הבעיה ומה אתם רואים ולפעמים תיקון קל יכול לחסוך לכם הרבה מאוד כסף וזמן. מה שחשוב לבדוק שכאשר אתם מזמינים איש מקצוע, עליכם לוודא שהוא מגיע עם כל הציוד הנדרש וחלקי החילוף המתאימים.

דבר זה חשוב מאוד מכיוון שישנם תריסים מיוחדים שנדרשים עבורם חלקי חילוף מיוחדים שיש להזמין מראש.

מחיר תיקון תריסים

כדאי גם לבדוק טוב מה הם מחירי השוק עבור תיקון תריסים מהסוג שיש לכם בהתאם לסוג התקלה. לפעמים התיקון יכול להיות מורכב ומסובך ולכן חשוב לבדוק לפני כן מהו המחיר אותו תצטרכו לשלם, כך כאשר אתם מזמינים את איש המקצוע, תדעו כמה הוא יבקש מכם ומהו מחיר השוק לסוג התקלה שלכם.

שלא כמו תריסים ידניים שתיקונם קל יחסית, גם אם מדובר על התקנה מחודשת, עדיין התיקון נחשב קל יחסית. אך בכל מה שקשור לתיקון תריסים חשמליים כדאי לבדוק את מקצועיותו וניסיונו של המתקן, מכיוון שמדובר בתיקון מורכב הרבה יותר שכולל גם עבודה בחשמל, מה שמצריך גם רישיון עבודה מקצועי.

התקנת תריסים

אם אתם רוצים להתקין תריסים חדשים בבית במקום אלו שנהרסו, או לחילופין כאשר אתם מבצעים שיפוץ בבית ואתם רוצים לחדש את התריסים, להגדיל חלונות וכדומה, לעיתים העבודה לא נגמרת בהתקנה עצמה ולפעמים דרושה עבודת שטח מורכבת יותר.

אם לדוגמא הגדלתם את החלונות והפתחים, לעיתים תצטרכו לשכור חברה לחיתוך בטון בכדי להתקין מסילות בגודל הרצוי והמדויק לחלון או לדלת החצר שלכם.

כמו כן, כאשר אתם מתקינים תריסים חדשים בבית, כדאי להסתכל על המבחר הקיים בשוק ועל פיו ובהתאם לתקציב שלכם, תבחרו את התריס המתאים לכם ביותר.

תריסים חדשים

המבחר המוצע בשוק הן לתריסים חשמליים והן לתריסים ידניים הוא עצום. לכל תריס היתרונות והחסרונות המאפיינים אותו, ישנם תריסים שמתאימים יותר למשרדים, תריסים שמותאמים לסלונים, לחדר שינה או לבית העסק שלכם, כדאי להתייעץ אם איש מקצוע שיעזור לכם לבחור בתבונה את התריס המתאים לכם ביותר.