תיקוני תריסים שהנדימן יכול לעשות

תיקון והחלפת תריסים במחירים הזולים בישראל! תבדקו אותנו!

להצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מתי תיקון תריס יצריך טכנאי תריסים מוסמך? האם לפעמים יהיה אפשר להסתייע בשירותי הנדימן לתיקון תריס? אלו שאלות מצוינות, שעליהן אנחנו עומדים לענות בכתבה הבאה. רגע לפני החלפת תריסים חדשים בבית, בואו נדבר על תיקון תריסים ישנים ע"י הנדימן.
בין אם צריך תיקון תריסים, תיקון חבל בתריס, החלפת תריס חשמלי או החלפת תריס פשוט, יש סיכוי שתוכלו להיעזר בהנדימן מקצוען. ישנם מספר סוגים של תיקון תריסים, כאשר לכל תריס יש את המאפיינים שלו, סוגי התקלות המאפיינות אותו וחלקי החילוף שלו. צריכים הנדימן לתיקון תריסים? מחפשים מחירון הנדימן לתיקון תריסים? בואו נדבר על זה יותר לעומק, מתי נצטרך הנדימן לתיקון תריס ומתי נצטרך טכנאי מוסמך?

מה חשוב לדעת על תיקון של תריסים בעזרת הנדימן?

ישנם לא מעט סוגי תיקוני תריסים, בעוד שיש בחוץ גם המון סוגים שונים של אנשי מקצוע. ישנם טכנאי תיקון תריסים, ישנם טכנאים מומלצים לתריסים חשמליים, הנדימן לתיקון תריס ידני ועוד. אז כיצד נדע באיזה איש מקצוע לבחור?
ובכן, בוחרים את איש המקצוע בהתאם לסוג התקלה המאפיינת את התריס שלכם. עבור רוב האנשים, הסוג הנפוץ ביותר הוא תיקון של דקים שבורים. עם זאת, תיקונים מסובכים יותר כוללים תיקון קפיצים שבורים או החלפת דיבלים שהוסרו מהמסילה העליונה.

אילו סוגי תיקוני תריסים נוספים קיימים?

ישנו תיקון של נזקי דק שנגרמו כתוצאה מחשיפה למזג האוויר, תיקון תריסים חשמליים, החלפת מנוע בתריסים ועוד. כל עוד יש צורך להתעסק עם חשמל והחלפת חלקי חילוף מורכבים, בדרך כלל תצטרכו טכנאי מומלץ לתיקון תריסים.
אם יש צורך בהחלפת דקים, החלפת שלבים בתריס, תיקון תריסים שבורים וכו', חלק מההנדימנים יוכלו לסייע לכם. שיטת ה-DIY (עשה זאת בעצמך) משמשת לרוב לתיקונים קטנים שניתן לבצע בעזרת הנדימן. זה כולל החלפת דיבל או חיבור מחדש של דק רופף עם כמה חתיכות סרט. זה לא כרוך בהוצאת התריס כולו מהמסלול שלו.

הקפידו לתקן תריסים בהקדם האפשרי

להרבה בעלי בתים מותקנים תריסים בבתיהם. בעוד שרוב האנשים יכולים לפתוח את התריסים שלהם בקלות, ייתכן שהם לא יודעים איך לתקן וילון שבור או תקוע. זה המקום שבו חברת תיקונים באה שימושית. אם מדובר בתיקון של החלפת בד, וילון קרוע או שבור, בדרך כלל הנדימן יוכל לסייע לכם במשימה הזו.
כמו כן, הנדימן יכול לסייע במקרים של תיקון חבל בתריס, החלפת תריס חשמלי, החלפת תריס פשוט, תיקון תריסים ידניים עם מנואלה ועוד. אם תריסכם אינו נסגר, הקפידו לוודא שאתם מתקנים אותו בהקדם, כי מסגרת התריס עלולה להתנתק. כמו כן, ייתכן שברגי המסגרת לא מהודקים כראוי, כך שחשוב לתקן זאת בהקדם האפשרי. והכי חשוב, הקפידו לערוך השוואת מחירים למציאת הנדימן על פי אזורכם לצורך תיקון תריסים.