התקנת תריסים חשמליים – למה זה טוב?

תיקון והחלפת תריסים במחירים הזולים בישראל! תבדקו אותנו!

להצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

את התריסים הישנים והטובים כולנו מכירים מקרוב. מדובר באותם התריסים שאנחנו פותחים ידנית בחלון חדר השינה, או גוללים עם חוט מיושן שתמיד מסתבך. הם מתהדרים כמובן בנופח נוסטלגי ומזכירים לנו את בית ההורים – אבל בעולם של ימינו, הם לא יותר מידי נחוצים. התריסים החשמליים הגיעו כאלטרנטיבה מצוינת לתריסים הקלאסים והמיושנים. הם אלגנטיים, פשוטים להתקנה ונוחים לשימוש ובתכלס – יכולים לשדרג בקלות כל בית. אז למה תריסים חשמליים בכלל טובים?

מעולים בהגנה מפני האור

מכירים את התחושה המבאסת הזאת שנכנס אור בין חריצי התריסים? נמאס לכם לכסות את התריסים הבלויים בוילונות על וילונות? כנראה שהגיע הזמן להתקדם לתריסים חשמליים. תריסים חשמליים מספקים אפשרות סגירה הרמטית ובאופן כזה, ימנעו מכל שמץ של אור חיצוני להיכנס אליכם לחדר בשעות הלילה והבוקר המוקדמים. באופן כזה תוכלו לישון בנחת ולהתעורר מתי שרק תרצו.

קלים ונוחים לשימוש

את הקושי בהתנהלות עם תריסי החוט המיושנים כולנו מכירים. המנגנון המכאני תמיד מסתבך, החוט פתאום משתחרר ואיכשהו כל פעם, התריס נטרק בבת אחת. התריסים החשמליים מהווים אלטרנטיבה מצוינת לתריסים הקלאסיים שכולנו מכירים גם מהבחינה הזאת. מנגנון השימוש בהם נגיש, נוח ופשוט ונעשה למעשה, בלחיצת כפתור. באופן כזה תוכלו לשלוט בקלות על מידת הסגירה של התריסים, להנות מחוויית סגירה נעימה ולא להיבהל מתריסים שנפלו בבת אחת. 

היעדר שחיקה

למנגנונים מכאניים ישנה נטייה טבעית להישחק עם הזמן. מעבר לתריסים חשמליים מעולה גם מהבחינה הזאת – תריסים חשמליים נשחקים יותר לאט ויאפשרו לכם להנות מאורך חיי מוצר ארוך ומשמעותי יותר. 

מראה אלגנטי

תריסים חשמליים מגיעים בסגנון עיצובי מינימליסטי ונעים במיוחד לעין. התריסים יכולים להשתלב בעיצוב חדר השינה, להוסיף הרבה חן לעיצוב הסלון ולאפשר לכם להנות מאור היום במידה הנכונה, בכל שעות היממה. כיוון שניתן לשלוט בקלות על מידת הפתיחה של התריסים החשמליים, תוכלו להימנע מתחושה של סנוור בשעות הזריחה או השקיעה ולחילופין, להנות מאור מחמם בשעות אחר הצהרים. האור, החמימות והעיצוב הפשוט של התריסים, הם שיהפכו את הבית שלכם לעוד יותר ביתי ממה שהוא כיום. 

איפה קונים?

תריסים חשמליים באים בשלל דגמים וצורות וניתנים לקנייה במבחר בתי עסק. כשאתם מחפשים את בית העסק המושלם לרכוש ממנו את התריסים, תוודאו שהוא מקום מומלץ, נגיש ושהמחירי התקנה הם הגונים ככל הניתן. בנוסף, וודאו שבית העסק ממנו אתם רוכשים את התריסים מציע שירות לקוחות נגיש ונוח – כך תהיו בטוחים שיהיה לכם למי לפנות במידה של תקלה.